Издателство
:. Издателство LiterNet  Електронни книги: Условия за публикуване
Медии
:. Електронно списание LiterNet  Електронно списание: Условия за публикуване
:. Електронно списание БЕЛ
:. Културни новини   Kултурни новини: условия за публикуване  Новини за култура: RSS абонамент!  Новини за култура във Facebook!  Новини за култура в Туитър
:. Книгомрежа  Анотации на нови книги: RSS абонамент!
Каталози
:. По дати : Ноември  Издателство & списание LiterNet - абонамент за нови публикации  Нови публикации на LiterNet във Facebook!  Нови публикации на LiterNet в Twitter!
:. Електронни книги
:. Раздели / Рубрики
:. Автори
:. Критика за авторите
Книжарници
:. Книжен пазар  Книжарница за стари книги Книжен пазар: нови книги  Стари и антикварни книги от Книжен пазар във Facebook Нови публикации на Книжен пазар в Twitter!
:. Книгосвят: сравни цени  Среавни цени с Книгосвят във Facebook!
:. Книги втора ръка  Книги за четене Варна
:. Bücher Amazon
:. Amazon Livres
Магазини и продукти
:. Fantasy & Science Fiction
:. Littérature sentimentale
Ресурси
:. Каталог за култура
:. Артзона
:. Образование по БЕЛ
За нас
:. Всичко за LiterNet
Настройки: Разшири Стесни | Уголеми Умали | Потъмни | Стандартни
Gallery > Todor Todorov
 

ART GALLERY

TODOR TODOROV

     
         


In my spare time I usually draw becouse I love art. It's my first nature and style of life. I'm interested in old bulgarian painting - ortodoxe ikons.

I have participated at many exhibitions and cultural events for amateur artists.

I would like to present to your attention some of my works. These are icons from Bulgaria.

For more information, please contact with me.

Todor Todorov

     
     

USEFUL INFORMATION ABOUT MYSELF:

Date of birth: 24.04.1969

Plase of birth: Topolovgrad

Family status: married, one child - daughter

Education: high - school educated, specialezes in technical works

Occupation: mechanic at Electrical Station

Favorite hobby: painting

   

CONTACT INFORMATION

First name: Todor

Other names: Stoyanov Todorov

Country: Bulgaria

Address: 6560 Topolovgrad, Region of Haskovo "Sakar", bl. 3, entr. G, floor 4, apartament 51

Phone number: ++0470/4153

E-mail: ttodorov69@abv.bg

   

1

2

3

4

LiterNet !
© LiterNet, 2001